Rewolucja Zielonych Koktaili – Victoria Boutenko

11 lipca 2011 by

Rewolucja Zielonych KoktailiKsiążka, która jest obowiązkową lekturą każdego dbającego o swoje zdrowie człowieka.

Zielone koktajle są obowiązkową pozycją w moim jadłospisie.
Dlaczego? Co sprawia, że są takie dobre?

Odpowiedzi na te pytania znajdziesz właśnie w tej książce.

Poniżej możecie przeczytać kilka recenzji:

„Od momentu odkrycia zielonego koktajlu piję jego odmiany  codziennie i dzielę się nimi z innymi. Tak bardzo przepadam za zielonymi koktajlami, że z radością będę je piła aż do ostatnich dni życia. Pokochali je gorąco wszyscy członkowie mojej rodziny i wielu naszych przyjaciół. Gdziekolwiek nie pojadę, otrzymuję nowe wieści od miłośników zielonych koktajli z całego świata. Dzięki codziennemu miksowaniu, badaniom naukowym i listom od naszych czytelników zebraliśmy w tej nowej książce najlepsze przepisy i podstawowe zasady tworzenia i spożywania zielonych koktajli.
Mam nadzieję, że Wy także z radością odkryjecie świat zielonych koktajli i znajdziecie ulubione przepisy pozwalające się cieszyć najlepszym zdrowiem. Szczęśliwego miksowania!”
VICTORIA BOUTENKO, Przedmowa

„Przez ponad trzydzieści pięć lat praktyki psychiatrycznej we współpracy z Harvard Medical School jedno wiedziałem na pewno: bardzo trudno zmienić ludzkie zachowania. Teraz Victoria Boutenko przekonuje mnie, że jest inaczej… Miesiąc zielonych koktajli zmienia samopoczucie i sposób myślenia. To duże osiągnięcie, jak na taką małą książkę”.
DR A. WILLIAM MENZIN z Harvard Medical School

„Ta książka otwiera nowe horyzonty i jest potrzebna ludziom, których zdrowiu zagraża jedzenie
przetworzonej żywności. Z perspektywy naturopatii, w tych przepisach znajdują się najważniejsze elementy uzdrawiające  enzymy, aminokwasy, błonnik, minerały czy przeciwutleniacze. Victoria Boutenko to połączenie wielkiej ciekawości i błyskotliwego umysłu… Przyłączcie się do Rewolucji Zielonych Koktajli! Być może to najważniejsza książka roku!”
ARIEL POLICANO, ND

 

Możesz ją kupić przez internetowy sklep empiku – wtedy będzie taniej 🙂

http://www.empik.com/rewolucja-zielonych-koktajli-boutenko-victoria,prod59140307,ksiazka-p

Related Posts

Share This